امروز : پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - 2020 July 9
۱۹:۳۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 147761
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۳۰
تعداد بازدید: 1220
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، سردار حمید اباذری عصر امروز در دومین یادواره 40 شهید این شهرستان با اشاره به برگزاری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، سردار حمید اباذری عصر امروز در دومین یادواره 40 شهید این شهرستان با اشاره به برگزاری یادواره‌

های شهدا در تمام نقاط کشور اظهار کرد: گیلان بیشترین محفل را برای شهدا برگزار می‌کند.
وی به راهپیمایی روز 22 بهمن اشاره کرد و افزود: مردم در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند پای آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبری ایستادند و با شور انقلابی و حرکت عظیم جهادی در خیابان‌ها حضور یافتند.
جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) ادامه داد: گزارش‌ها نشان می‌دهد مردم پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و تعجب می‌کنیم کسانی که در انقلاب حضور داشتند امروز سخن از سازش می‌گویند.
وی گفت: آنها که دوران قبل و پس از انقلاب را دیده‌اند زمانی که انقلاب اسلامی نوپا بود مردم توانستند توطئه‌ها را پاسخ دهند و در جنگ تمام عیار با شرق و غرب عالم مقابله کردند.
اباذری با بیان اینکه تاکنون سه دوره انقلاب اسلامی را پشت سر گذاشتیم، تصریح کرد: دهه نخست دفاع از کشور بود و در 10 ساله دوم بازسازی کشور را آغاز کردیم و در دهه سوم پیشرفت کشور آغاز شده است.
وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی به کوری چشم دشمنان به راه خود ادامه می‌دهد و ده‌ها بار شرایط سخت را دیده‌ایم و مردم با روحیه شهادت‌طلبی مشکلات را پشت سر گذاشتند و امروز در اوج هستیم.
جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) آینده ایران اسلامی را درخشان خواند و یادآور شد: ایران در سال 2025 به عنوان یکی از سه کشور بزرگ قدرتمند جهان مطرح می‌شود.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها